مشکل ، مسئله تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج

مشکل ، مسئله: تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج افغانستان تیم فوتبال افغانستان کامبوج جام ملت های آسیا

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری مأمور قلابی حین خالی‌کردن صندوق مؤسسه خیریه

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر قشنگ از دستگیری یک جاعل عنوان مامور موسسه خیریه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال خالی‌کردن صندوق‌های این موسسه خبر داد.

دستگیری مأمور قلابی حین خالی‌کردن صندوق مؤسسه خیریه

دستگیری مأمور قلابی حین خالی کردن صندوق مؤسسه خیریه

عبارات مهم : خیریه

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر قشنگ از دستگیری یک جاعل عنوان مامور موسسه خیریه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال خالی کردن صندوق های این موسسه خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عظیم شبی پور در تشریح شرح این خبر گفت: ظهر دیروز یکی از شهروندان در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که فردی مشکوک ضمن پرسه در خیابان شرکت آب، اقدام به خالی کردن صندوق های یک موسسه خیریه معروف کرده است.

دستگیری مأمور قلابی حین خالی‌کردن صندوق مؤسسه خیریه

وی با اعلام این خبر که مأموران به محل اعزام و در بررسی و تحقیقات انجام شده است این فرد را در حال خالی کردن یک صندوق موسسه مذکور مشاهده کردند، گفت: ماموران جهت روشن شدن عنوان به سمت این فرد رفتند ولی این فرد به محض دیدن ماموران تلاش کرد بدون جلب توجه از محل دور شود که با سرعت عمل پلیس متوقف شد.

رییس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا با بیان اینکه این فرد در پاسخ به سوالات پلیس به ضد و نقیض گویی پرداخت، گفت: ماموران به همین علت این فرد را بازداشت و به کلانتری انتقال یافته کردند.

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر قشنگ از دستگیری یک جاعل عنوان مامور موسسه خیریه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال خالی‌کردن صندوق‌های این موسسه خبر داد.

شبی پور با اشاره به انجام بازجویی از متهم گفت: متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار داده شد که طی آن به جرم خود مبنی بر جعل عنوان و دزدی از صندوق های این موسسه اعتراف و در بازرسی از وسایل وی یک عدد کارت شناسایی جعل این موسسه، یک کیف دستی و ۲۸۵ هزار تومان وجه نقد که از صندوق ها به دزدی برده بود، کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به شکایت نماینده قانونی این موسسه از متهم، تصریح کرد: این فرد بعد از تشکیل پرونده جهت ادامه روند پیگیری به جرم و سیر تحقیقات به دادسرا انتقال یافته شد.

واژه های کلیدی: خیریه | صندوق | تحقیقات | دستگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog