مشکل ، مسئله تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج

مشکل ، مسئله: تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج افغانستان تیم فوتبال افغانستان کامبوج جام ملت های آسیا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری صداوسیما با حزب‌الله لبنان یادداشت تفاهم امضا کرد

در جریان سفر رییس رسانه ملی به بیروت یادداشت تفاهم فرهنگی و رسانه‌ای میان حزب الله لبنان و شرکت صداوسیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران امضاء شد.

صداوسیما با حزب‌الله لبنان یادداشت تفاهم امضا کرد

صداوسیما با حزب الله لبنان یادداشت تفاهم امضا کرد

عبارات مهم : ایران

در جریان سفر رییس رسانه ملی به بیروت یادداشت تفاهم فرهنگی و رسانه ای میان حزب الله لبنان و شرکت صداوسیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران امضاء شد.

به گزارش خبرآنلاین، این یادداشت تفاهم در محل تلویزیون المنار به امضا حجت الاسلام سید هاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله و دکترعلی عسکری مدیر شرکت صداوسیما رسید.

بر اساس این تفاهم نامه، همکاری های فرهنگی و رسانه ای میان حزب الله لبنان و شرکت صداوسیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گسترش می یابد و دو طرف از ظرفیت های متفاوت خود جهت تقویت جبهه رسانه ای محور مقاومت استفاده می کنند.

رییس شرکت صداوسیما پیش از امضاء این یادداشت تفاهم از بخش های متفاوت شبکه تلویزیونی المنار دیدار کرد و از نزدیک با فعالیت های این شبکه آشنا شد.

ابراهیم فرحات مدیر شبکه المنار در این دیدار با اشاره به مسئولیت سنگین رسانه های جبهه مقاومت گفت: هم اکنون که جبهه مقاومت در میدان و عرصه نبرد پیروز شده است است باید دقیق و درست این موفقیت در رسانه های ما منعکس شود و حتی بالاتر از آن باید خود رسانه های مقاومت موفقیتی بالاتر را در این زمینه رقم بزنند و جلوتر از این بروند.

وی افزود: امام خمینی (ره) این بذر را کاشت و علمدار و پرچم دار کنونی جبهه مقاومت مقام معظم رهبری امام خامنه ای است و در این راه ما خادم و سرباز هستیم.

دکتر علی عسکری نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های حزب الله در عرصه رسانه ای تصریح کرد: قطعا این تلاش ها در پیشگاه خداوند متعال ماجور خواهد بود و به لطف خداوند خیلی از معادلات بین المللی را برهم زده است.

رییس رسانه ملی افزود: جبهه مقاومت باید در عرصه رسانه ای متفکر، هوشمند و خلاق طراحی و شرکت کند و بداند در حرکت موثرش تاثیرات عمیق بین المللی دارد.

رسانه های جبهه مقاومت در شرایط خوبی قرار دارند
رییس شرکت صداوسیما بعد از امضای تفاهم نامه با حزب الله لبنان با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت در برابر تروریست ها گفت: پیروزی های اخیر از لطف و برکت خداوند متعال بوده است.

علی عسکری با تمجید از تلاش های رسانه ها و تاکید بر تاثیر آن ها در بازتاب دقیق این پیروزی ها گفت: در کنار نیروهای میدانی جبهه مقاومت، رسانه های جبهه مقاومت نقشی خاص داشته اند.

وی با بیان اینکه امروز رسانه های جبهه مقاومت در شرایط خوبی قرار دارند، افزود: رسانه جهانی مقاومت به سرعت مظلومیت آنهایی را که تحت ظلم آمریکا و صهیونیست ها قرار دارند منعکس می کنند و برابر رسانه های آنها می ایستند و دیگر عرصه رسانه ای جهانی در اختیار نظام سلطه نیست.

رییس رسانه ملی بر لزوم همکاری نزدیک رسانه های مقاومت تاکید و تصریح کرد امروز به این جمع بندی رسیدیم که یک تفاهم نامه با حزب الله لبنان امضاء کنیم تا جهت حرکت موفقیت آمیز آینده رسانه های مقاومت مبداء جدیدی شود.

رییس شرکت صداوسیما به نقشه شوم دشمن های جهت ایجاد اختلاف میان مسلمانان اشاره کرد و افزود: به خیال خود، می درخواست کردند حکومت عراق و شام ایجاد کنند و یکسری تروریست وحشی به جان مردم مظلوم منطقه انداختند. ولی با تدبیر حکیمانه رهبر انقلاب، امام خامنه ای و دلاوری های سیدحسن نصرالله و سردار حاج قاسم سلیمانی و یاران پهلوانش به لطف خدا شکست خوردند.

علی عسکری به اثرگذاری انگلیسی ها و صهیونیست ها در منطقه پیش از انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران گریزی زد و افزود: انقلاب اسلامی به رهبر امام خمینی(ره) شکل گرفت و بدست توانمند مقام معظم رهبری جلو رفت و هر روز پر قدرت تر از قبل شاهد ظهور و بروز جبهه مقاومت اسلامی و دستاوردهای آن هستیم و این به برکت انقلاب اسلامی است.

در این مراسم حجت الاسلام سید هاشم صفی الدین، معاون اجرایی حزب الله لبنان نیز با تقدیر از حمایت های همیشگی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از جبهه مقاومت گفت: رابطه بسیار عمیقی در جبهه مقاومت وجود دارد و با هم در برابر توطئه ها ایستاده ایم. توطئه هایی که جهت منطقه و جمهوری اسلامی و مقاومت بسیار سخت بود.

وی پیروزی های اخیر را متعلق به منطقه ، جمهوری اسلامی ایران، لبنان و کشورهای عربی توصیف کرد و افزود: ما اعتقاد داریم که کشور عزیزمان ایران حامی حقوق مردم منطقه است و همکاری یکسان با کشور عزیزمان ایران به نفع همه خواهد بود .

سید هاشم صفی الدین به برطرف خطر داعش در لبنان اشاره و تصریح کرد: این مرحله سخت را با همه مشکلاتش پشت سرگذاردیم ، مشکلاتی که ریشه همه آن ها آمریکاست.

معاون اجرایی حزب الله لبنان گفت: در این میان همواره رسانه در جبهه مقاومت نقش محوری داشته است و امیدواریم با گسترش این همکاری ها شاهد تاثیرگذاری بیش از پیش رسانه های مقاومت باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | لبنان | اسلامی | رسانه ای | رسانه ها | صداوسیما | رسانه ملی | انقلاب اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog