مشکل ، مسئله تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج

مشکل ، مسئله: تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج افغانستان تیم فوتبال افغانستان کامبوج جام ملت های آسیا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عالی ترین بازی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی بود/ یک امتیاز کم آوردیم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اظهار رضایت از عملکرد بازیکنانش در بازی با پرتغال، گفت: این مسابقه عالی ترین بازی ما در جام جهانی روسیه بود و می‌توا

عالی ترین بازی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی بود/ یک امتیاز کم آوردیم ، کی‌روش

کی روش: عالی ترین بازی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی بود/ یک امتیاز کم آوردیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اظهار رضایت از عملکرد بازیکنانش در بازی با پرتغال، گفت: این مسابقه عالی ترین بازی ما در جام جهانی روسیه بود و می توانستیم افزایش کنیم.

به گزارش تسنیم , کارلوس کی روش بعد از تساوی یک – یک تیمش برابر پرتغال در آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2018 اظهار داشت: عالی ترین تلاش مان را کردیم. یک بار دیگر بازیکنان کشور عزیزمان ایران آماده بودند و عالی ترین بازی ارزش در جام جهانی را برابر پرتغال ارائه کردند. بازی خیلی فشرده ای بود و این همان بازی بود که در جام جهانی توقع می رود، یک بازی فشرده و سخت، جنگ و نبرد میان بازیکنان، ولی به نظر من، ما خیلی خوب بازی کردیم، برابر تیمی که کاندید قهرمانی در جام جهانی است.

عالی ترین بازی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی بود/ یک امتیاز کم آوردیم ، کی‌روش

با 5 امتیاز می توانستیم به دور بعد افزایش کنیم

وی در پاسخ به این سؤال که «امروز از کشور عزیزمان ایران یک صورت دیگری دیدیم، آیا در دیدارهای دیگر این طور بازی نکردید؟»، گفت: ما باید با واقع بینی بازی کنیم، برابر مراکش بازی کردیم و بردیم، برابر اسپانیا بازی کردیم که خیلی سخت بود، کنترل ارزش کنیم، اگر پنج امتیاز می گرفتیم، می توانستیم به دور بعد افزایش کنیم.

در وقت پنالتی پرتغال دمای بدنم به بالای 50 درجه رسید

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اظهار رضایت از عملکرد بازیکنانش در بازی با پرتغال، گفت: این مسابقه عالی ترین بازی ما در جام جهانی روسیه بود و می‌توا

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به سؤالی در مورد داوری و اعتراضاتش به عملکرد داوران خاطر نشان کرد: نظر من در این مورد روشن هست. مسئولان فیفا هستند و همه آنها می توانند صدای مرا بشنوند. همه آنها می دانند نظر من در مورد داوری و سیستم VAR چه بوده هست. در لحظه پنالتی که گرفته شد دمای بدن من اوج رفت و از 46 به بالای 50 درجه رسید و به همین علت کتم را در آوردم.

کی روش همچنین خاطر نشان کرد: تلویزیون پنج الی شش بار صحنه ها را پخش می کند، ولی مثل اینکه ما اجازه نداریم آن را ببینیم. هنگامی که جهت پرتغال پنالتی شد خیلی آهسته آن پنالتی را گرفتند، ولی زمانی که صحنه ما مورد بررسی قرار گرفت، خواستیم خودمان هم صحنه را ببینیم، ولی کسی به ما اجازه نداد. نمی دانیم چه خبر است و می خواهیم بدانیم چه اتفاقی در حال افتادن هست. نمی دانم آیا به آنها اجازه داده می شود، ولی به ما نه. نمی خواهم زیاد از این صحبت کنم، چون تیم ملی کشورم و بازیکنان تیم ملی کشورم هستند. به این چیزها عادت کرده ام که می گویند یک ملتی علیه من هستند و یا من علیه یک ملتی هستم، چون زمانی هم که در آفریقای جنوبی بودم این اتفاقات را دیده ام.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | پرتغال | پرتغال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog