مشکل ، مسئله تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج

مشکل ، مسئله: تاریخ فوتبال مسابقه کامبوج افغانستان تیم فوتبال افغانستان کامبوج جام ملت های آسیا

گت بلاگز کرمان ایجاد پایگاه اطلاعات خاص برخورد با قاچاقچیان شرق کشور در کرمان

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان گفت: بعد از برگزاری همایش منطقه ای ضربه به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان، مصوب شد پایگاه اطلاعات خاص برخورد

ایجاد پایگاه اطلاعات خاص برخورد با قاچاقچیان شرق کشور در کرمان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، حسین چناریان افزود: همایش منطقه ای ضربه به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان با عنوان خاص مقابله با پولشویی و شناسایی اموال قاچاقچیان 20 و 21 اردیبهشت ماه در کرمان برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در روزهای نهایی سال گذشته در جلسه ای در وزارت کشور 12استان کشور جهت پاکسازی معتادان متجاهر و دستگیری خرده فروشان گزینش شدند که استان کرمان نیز یکی از این استان ها بود که باید یک هزار و 500 نفر را در این طرح جمع آوری می کرد.

عبارات مهم : کرمان
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان خاطرنشان کرد: در حوزه مقابله با مواد مخدر، در دو ماه امسال با رشد 59 درصدی کشفیات مواد مخدر دستگیری ها و برخوردها در حوزه مقابله روبرو بوده ایم.
وی اظهار کرد: در سال گذشته با توجه به تفاهم نامه ها، برنامه ها و اولویت ها در جهت برنامه های مقابله، درمان و پیشگیری، یک میلیارد و 974 میلیون و 200 هزار تومان اعتبار به ادارات و شرکت های استان کرمان واگذار شد.
چناریان گفت: 569 میلیون و 658 هزار تومان بنا به سایر تفاهم نامه ها از سوی دستگاه های کشوری به دستگاه های استان کرمان پرداخت شد.
وی به چند مصوبه خاص ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور جهت استان کرمان، عنوان کرد: راه اندازی مرکز درمانی جهت کودکان و نوجوانان زیر 17 سال یکی از این موارد است که باید با همکاری همه دستگاه ها محقق شود.
وی بیان کرد: جهت تکمیل اردوگاه ماده 42 نیز دومیلیارد و 500 میلیون تومان تخصیص داده شده است یافته و در حال واگذاری است.
چناریان به تخصیص داده شده است اعتبار مورد نیاز جهت تجهیز 30 منزل ورزش روستایی نیز اشاره و بیان کرد: جهت محیط های کار و صنعتی نیز اعتبارات خاص ای به استان کرمان واگذار شده است که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید در این زمینه پیگیری های مورد نیاز را انجام دهند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان گفت: کم کردن حداقل پنج درصدی قیمت شیوع مواد مخدر، زیاد کردن حداقل پنج درصدی قیمت جذب و پوشش درمانی معتادان از جمله اولویت های امسال است.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: کرمان | مقابله | میلیون | دستگاه | قاچاقچیان | استان کرمان | قاچاقچیان مواد مخدر | مبارزه با مواد مخدر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog